Nejbližší gildovní akce

Guild boss (Mudster)středa 20.10.2021

Guild boss (Ancient Puturum)středa 27.10.2021

Pravidelné akce, mise, scrolly, bossové

Pravidelně každý týden trápíme gildovní bosse a dáváme dohromady skupiny více či méně šťastlivých dobrodruhů na týdenní/denní boss scrolly a Ancient relic scrolly. Přeci jen, více hlav, více rozumu užitku. Někteří věří, že to i přináší více štěstí, ale tuto fámu se nám zatím nepodařilo přesvědčivě potvrdit. Zlí jazykové by mohli tvrdit, že ji naopak přesvědčivě vyvracíme (ano, koukáme se na tebe, Mudstere!).

Denně též běží gildovní mise, od Calpheonu až po Valencii, od bránění prostých vesničanů až po sběr surovin, na souši i na moři, ve vedru i mrazu, v suchu i dešti... no znáte to, pořád je co dělat. ;)

Námořní výpravy

Víceméně pravidelně vyplouváme s naší gildovní galérou do nebezpečných moří, potopit pár pirátských lodí či ulovit některou z mořských příšer, nebezpečnými Ninesharky počínaje, neškodnými Hekaru konče (či jak jim láskyplně říkáme - prasátka). Jsou-li naši námořníci obzvláště v náladě (nikoliv díky rumu), pak i míříme až k dalekému království Haso, do přístavu Ratt.

Gildovní eventy

Pořádáme gildovní akce a eventy nejrůznějšího druhu a řadu dalších máme ještě ve virtuálním rukávu. Nedávno jsme například úspěšně završili náš průzkumnický event, který prověřil jak místopisné znalosti účastníků, tak jejich paměť, schopnost nalézt informace či se domluvit. Na jeho slavnostním zakončení a následné oslavě jsme do Shyaniny vířivky dostali i koně... inu, dobrý průzkumník si prostě umí vždy poradit. :)

V brzké době nás čekají i další akce, jako třeba závody a podobné taškařice. Nápadů máme stále dost. Chceš se jich zúčastnit též?