Staň se členem Echoes!

Zaujala-li tě naše gilda a máš-li dojem, že jsme ti praví pro tvá dobrodružství v Black Desert, neváhej se k nám přidat. Stačí vyplnit formulář níže.

Koho hledáme?

Hledáme především spoluhráče, kteří berou gildu jako svůj virtuální domov a místo, kde najdou kamarády, se kterými mohou sdílet společnou radost ze hry. Spoluhráče, kteří mají týmového ducha jsou ochotni spolu komunikovat.

Členem naším gildy se může stát každý za podmínky, že je to člověk slušný, rozumný, ochotný spolupracovat a je předpoklad, že mezi nás dobře zapadne. Nemusíme a nebudeme nabírat každého a především nemáme zájem o lidi bažících jen po virtuálních penězích, honící si své ego a osoby jim podobné.

Nábor probíhá prostřednictvím přihlášky v podobě formuláře a k přihlášce se vyjadřuje celá gilda. Každý nový člen je přijat jen tehdy, nemá-li proti němu žádný ze stávajících členů jakékoliv výhrady.

Žádost o vstup do Echoes

Jméno hlavní herní postavy (character name)

Jméno herní rodiny (family name)

Třída hlavní herní postavy (character class)


Dosažený level postavy

Tvůj věk (stačí přibližně)

Tvá e-mailová adresa (ať tě máme v případě nutnosti jak kontaktovat)

Něco o tobě, tvé zkušenosti s MMO, předchozí gildy, další hrané postavy a tak dále. Neboj se rozepsat, neboť pokud se někdo nebude obtěžovat něco o sobě napsat, my se nebudeme obtěžovat žádost vyřizovat... ;)